Babovřesky ke shlédnutí zdarma

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (64 votes, average: 3,88 out of 5)
Loading ... Loading ...
82 959 views
V dnešní recenzi si představíme nový film Babovřesky , který je aktuálním hitem českých kin.

Zdeněk Troška se po krátké odmlce opětovně pustil do další bláznivé letní komedie, tentokrát s podtitulem „Babovřesky.“ FIlm nás zavede do této vesnice, kde zemře místní drbna Trudy a zůstane po ní lukrativní pozemek, na který samozřejmě mají všichni zálusk, včetně starosty města. Ten tu chce dokonce vybudovat autobazar. Jenže rodina po Trudy se rozhodne vše spravit. Komedie plná ztřeštěných náhod, vtipných situací a špičkových českých herců zcela jistě bude příjemný osvěžením během zimního nečasu. Můžete se těšit na herce jako Lukáš Langmajer, Veronika Žilková, Jana Synková nebo Lucie Vondráčková. Proto neváhejte a vyražte do kina na tuto ryzí letní komedii!!

Babovřesky trailer

Pro oblíbence letních komedií jako Slunce, seno, jahody nebo Slunce, seno a pár facek, je tu další filmová pecka plná vynikajícího humoru, vtipných a nečekaných scén. Tentokrát nás oblíbený režisér Zdeněk Troška zavede do malé jihočeské vesničky Babovřesky. Ta má samozřejmě své postavy i babky, které znají naprosto vše. Celý příběh se roztočí po smrti staré Trudy, kdy na konci vesnice zůstane lukrativní pozemek se starým domem. To se samozřejmě hodí starostovi a jeho příbuzným, kteří se rozhodnou na pozemku vybudovat velký autobazar a samozřejmě se na tom pořádně napakovat. Jiný názor mají ale pozůstalý po Trůdě- Hálovi se synem Adamem, který se rozhodne dát domu opět svou původní starobylou krásu a vše zvelebit. Samozřejmě se do všeho vloží i místní drbny s hlavní Horáčkovou, která každého zná a j,iž jej několikrát pomluvila.

Zbožné ženy totiž čekají na nového faráře, ale místo starého pátera, se objeví nový a pohledný muž, který hraje fotbal a navíc má potetované ruce. Do toho se později objeví i jeho sestra, která je velmi pohledná a hledá si místo na obecním úřadu, což se jí i díky vtipné situaci na kolenou nakonec povede. Příjmení pátera „Šoukal“ mu navíc vůbec nepomůže, protože se můžeme těšit na další scénky, které vám zachvějí bránicemi. Navíc se v hlavních rolích můžete těšit na takovou plejádu hereckých es jako Lukáš Langmajer, Veronika Žilková, Pavel Kikinčuk, Lucie Plekancová, pěvecká star Lucie Vondráčková, Miro Noga, ale i Lucie Bílá v roli rómky či Jan Dolanský. Určitě se máme na co těšit, a proto nezbývá než na tuto vynikající komedii vyrazit do kina či jej koupit na Blu-ray nosiči!

Užijte si film Babovřesky a přejeme příjemné sledování. Celý film ke stažení zdarma:

Další filmy online zdarma

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>