Adidas

Společnost sportovního oblečení a vybavení, Adidas vznikla na počátku 20. století. Přestože firmu založili bratři, později ji vedl zejména Adolf („Adi“) Dassler, proto Adidas. Dneska snad neexistuje člověk, který by neznal tuto značku, která se vyznačuje třemi postranními proužky na svém oblečení. Tyto proužky jsou zásadně po stranách v takzvaném lampasovém průběhu. Prvně byly pouze bílé barvy, ale nyní jsou proužky různé. Jejich logo zahrnuje trojlístek se třemi pruhy. Značka byla původně zaměřena na sportovní oblečení, obuv a potřeby se sportem spojené, ale nyní dodávají na trh oblečení pro volný čas a na běžné nošení.


Adidas Originals patří mezi nejnovější módní kolekci, která se svým vzhledem vrací do minulých let. Tato kolekce vyniká svými kufříkovými taškami přes rameno v jednoduchém designu. Kromě tašek Adidas Originals vrací do běžné módy praktické a oblíbené teplákové soupravy, které se dají využít kamkoliv. Celkově tato kolekce působí elegantním, praktickým dojmem a především kvalitou svých produktů. Přesně tak by se dala popsat obuv z této řady, která se pyšní neobvyklému zájmu. Boty byly inspirovány tretrami ze 70. let, kdy tretry dokonale padly a měli dokonalou dynamiku při běhání. Kromě semišového materiálu je obuv doplněna vždy s perfektně sladěnými detaily (např. zlatými proužky, vzory pneumatik, extravagantní barevnou kombinací).


Produkty z řady Adidas Performance poznáte velmi jednoduše, podle pyramidy. Produkty z této řady byly sice představeny před 13cti lety, ale uživatelé ji dodnes milují a nedají na ni dopustit. Poskytuje velice specifické oblečení a obuv na konkrétní sport. U nás v ČR jde především o běžeckou výstroj, fotbalové outfity, tenisové pomůcky a boty, a také outdoorové vybavení. S tímto funkčním oblečením přečkáte jakoukoliv noc v přírodě, s obuví prožijete několik let a raketu máte na doživotí.

Můžete si uložit odkaz příspěvku mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *