Arkády Pankrác

Informace o OC Arkády Pankrác

Obchodní centrum Arkády najdete v moderní zástavbě pražského Pankráce, čemuž odpovídá i skvělá dopravní dostupnost, která zajišťuje ještě příjemnější nakupování. Všechny vášnivé milovníky nákupů jistě nadchne také plocha dosahující 40 000m², kterou se může chlubit jen málokteré pražské nákupní centrum. Pro zákazníky OC Arkády připravilo i parkoviště s kapacitou pro 1100 vozidel. V dolním patře najdete také supermarket Interspar.

Jak se dostat do OC Arkády Pankrác?

Velkou výhodou obchodního centra Arkády Pakrác je jeho přímé napojení na linku metra trasy C, zastávku Pankrác. Přímo z metra se tak dostanete do obchodního centra. Pokud cestujete spíš autobusem, můžete využít autobusové zastávky přímo před OC Arkády. OC Arkády se nachází hned vedle dvou majestátních „mrakodrapů“ – Reiffeisen Bank a budovy City Empiria.

Obchody a butiky

OC Arkády je přímo centrem módy, naleznete zde kolem 140 obchodů nejrůznějších značek, dokonce i těch světově nejproslulejších. Můžete si tak udělat radost módními hity v buticích Calvin Clein, Gant, Guess, Guru nebo Pierre Cardin. Najdete zde však i pro nás populárnější značky typu H&M, Promod, New Yorker, Reserved či Orsay. Své zastoupení zde mají i obchody s obuví jako Salamander, Destroy nebo Deichmann.

Restaurace

Stejně jako většina obchodních center, i Arkády nabízí svým zákazníkům food court a nespočet kaváren a restaurací. Stačí si tedy jen vybrat z klasiky jako McDonalds, KFC či Bageterie Boulevard, nebo si okořenit život delikatesami z Nordsee. Pokud si k jídlu radši sednete do interiéru restaurace, nabízí se vám například Ristorante Pizzeria Corleone, na kávu si potom můžete zajít do Café Niveau nebo Café Arkádia.

Adresa:

Na Pankráci 86
140 00 Praha 4

Otevírací doba

Obchody: denně 9:00 – 21:00

Prostory obchodního centra: 7:00 – 21:30

Interspar: 7:00 – 21:00

Můžete si uložit odkaz příspěvku mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *