Avion shopping park Ostrava

Informace o Avion shopping park Ostrava

Avion shopping park v Ostravě je největším a nejoblíbenějším nákupním centrem na Moravě. Bylo poprvé otevřeno v roce 2001. Najdete zde více než 150 obchodů světových značek, elektroniky a nábytku, kterou reprezentuje značka Ikea. Ikea je také jedním z nejčastějším důvodů návštěvy tohoto centra. Vyrazit si sem můžete nakoupit i potraviny do Albert Hypermarketu. Jistě oceníte snadnou dopravu a mnoho parkovacích míst s bezplatnou bezpečnostní službou. Míst k zaparkování je zhruba 2500 venkovních a 600 podzemních. Do celého centra je bezbariérový přístup a wifi v celém prostoru zdarma. O zábavu se postarají, jak pro vaše děti tak i pro Vás.

Jak se dostat do Avion Shopping parku

Nejpohodlnější dopravou je autem směrem Ostrava- Zábřeh. Přímo u hlavní cesty Rudná nebo Výškovická. Další možností je cestovat prostřednictvím městské hromadné dopravy.  Tramvají číslem 2, 7 a 13 nebo autobusem číslem 45 a 48 a výstupní stanicí Obchodní centrum. Jízdní řády naleznete na stránce www.dpo.cz. Vydat se sem můžete i pěšky od sídliště Pískových dolů.

Obchody a butiky

Při nabídce více než 150 obchodů je určitě z čeho vybírat. Najdete zde velkou spoustu obchodů s módou mezi neoblíbenější patří New Yorker, Benneton, Camaieu, Esprit, Kenvelo, Levis, Orsay, Private Member, Reserved, Tally Weijl, Time Out, Tonny Hilfinger nebo Triumph. Pro milovníky bot se nabízí česká kvalita v podobě značky Baťa. Mezi další známé patří Deichmann nebo Humanic. Jistě zde nechybí ani obchody se sportovními potřebami např. A3 Sport, Alpine Pro, Gigasport, Hannah, Sportisimo a Puma. Službu Vám zde poskytnou také všichni naši operátoři (Telefonica O2, Vodafone, T- mobile). Můžete si zde zajít na Českou poštu, do kadeřnictví (Klier) nebo do cestovní kanceláře (Fisher, Čedok).

Restaurace

Po náročném dnu plném nakupování jistě oceníte dobrou restauraci. Avion shopping park nabízí celkem 12 restaurací a kaváren. Mezi nejznámější patří McDonald´s, Asijské bistro Labuť, Bistro a cafe a další.

Zajímavosti

Pro případ, že s sebou vezmete na nákup děti jsou zde zajištěny služby, které Vám s nimi pomohou. Pro maminky s miminky je zde vybudována speciální místnost pro kojení, přebalení nebo jen tak na hraní. Každoročně je v Avion shopping parku pořádána velkolepá akce na Den dětí. Děti si užijí spoustu legrace, mohou vyhrát různé ceny nebo si zazpívat a zahrát se známými osobnostmi například s Dádou.

Otevírací doba

Avion shopping park  10-21

Albert Hypermarket    7-22

Ikea                                10-22

Kika                                10-20

Elektro World                 9-21

McDonald´s                   7-22

Takko Fashion              9-20

Baumax                          7-20

Adresa

Rudná 3114/114
700 48 Ostrava-Zábřeh
597 434 900

Můžete si uložit odkaz příspěvku mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *