Fashion Aréna Štěrboholy

Informace o Fashion Aréně

Fashion Aréna v pražských Štěrboholích vznikla jako vůbec první nákupní outletové centrum v České republice, a tak si ihned vydobyla srdce všech milovníků nakupování a luxusního zboží. Nabízí totiž značkové oblečení, obuv a další vymoženosti ze starších kolekcí známých firem za výrazně nižší cenu, než za jakou byste ji našli v běžných obchodech. Svým návštěvníkům nabízí Fashion Aréna nejen rozlehlé parkoviště, ale i jídelní kout nebo vybavené dětské hřiště.

Jak se dostanete do Fashion Arény?

Fashion Aréna se sice nenachází přímo v centru Prahy, ale jistě oceníte snadnou dostupnost jak automobilem, tak i hromadnou městskou dopravou, která vytvořila speciální linku právě pro zákazníky Fashion Arény. Ta odjíždí každých 30 minut z autobusového nádraží Hostivaři, která se nachází přímo u zastávky metra s názvem Depo Hostivař.

Obchody a butiky

Ve Fashion Aréně si na své přijde opravdu každý. Své místo zde mají značkové obchody s módou jako Lacoste, Adidas, Bushman nebo Pietro Filipi, pokud sháníte nějakou padnoucí obuv, rozhodně nepřehlédněte Ecco, Salamander nebo Converse.  Sportovci si jistě zaběhnou do obchodu Puma, Alpine pro či Reebok.

Restaurace

Příjemné posezení a občerstvení dle vašeho výběru naleznete v prvním patře Fashion Arény, kde se nachází hned několik restaurací. Pro milovníky baget a sendvičů je zde připraven Subway, mlsné jazýčky ocení Fruitissimo, kde vyrábí zmrzlinu přímo před vašima očima. Pokud potřebujete zahnat velký hlad, navštivte jednu z několika restaurací.

Zajímavosti

Fashion Aréna se snaží maximálně zpříjemnit nákupy všem svým zákazníkům, proto se chlubí kompletně bezbariérovým přístupem a navíc vybaveným dětským hřištěm, kde se vaše ratolesti jistě bez problémů zabaví. Pro menší děti je určen dětská koutek v prvním patře Fashion Arény.

Adresa

Fashion Arena Outlet Center
Zamenhofova 440
108 00 Praha 10 – Štěrboholy

Otevírací doba

Denně 10:00-20:00 hodin

Můžete si uložit odkaz příspěvku mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *