Forum Nová Karolina Ostrava

Forum Nová Karolina patří mezi moderní a multifunkční centrum, kde najdete to nejzajímavější, co vám může centrum nabídnout. Je situováno v centru Ostravy a přispívá tak k modernizaci celého města. Leží na přehledném místě, takže nebudete mít problém zde zaparkovat a rovnou vyrazit do obchodů, za zábavou, do kina nebo se najíst. Forum Nová Karolina patří plošně k největším nákupním a zábavním centrům vůbec. Jeho plocha je přes 58 000 m2 a nabízí 1500 parkovacích míst v podzemních garážích.

Jak se dostanete do OC Nová Karolina?

Obchody a butiky

Forum Nová Karolina má celkem 5 pater. Dvě jsou podzemní a jsou určeny pro parkování. V přízemí už najdete prvotřídní obchody s oblečení např. Marks & Spencer, Esprit, HM, Reserved, Timeout, Tally Weijl, C & A. Také jsou zde obchody s obuví Deichmann, CCC nebo Humanic. V prvním patře naleznete New Yorker, Beneton, Pepe Jeans, Nike, Quiksilver, House, Takko nebo  Private Member. Poslední patro je zaměřeno na zábavu např. kino, dětský koutek, restaurace, knihkupectví Dobrovský, Muziker a mnoho dalších obchodů.

Restaurace

Pokud vás přepadne hlad, doporučuji vyrazit do nejvyššího patra. Tam si pošmáknete na francouzských bagetách, pravých amerických hamburgerech, subway sendvičů, pizze, kávě nebo čokoládě. Vybírat je opravdu z čeho. Celkem je zde 22 občerstvení, kaváren či restaurací. Za nedlouho bude otevřen také nově Sushi Point.

Zajímavosti

Oproti jiným nákupním centrům, Nová Karolina disponuje kinem Cinema City, fitness centrem nebo dětským koutkem. Tady vám pohlídají dítě od 3-10 let, kde mají děti kino nebo karaoke pódium. Na všechny děti samozřejmě dohlíží vyškolený personál.  Ve fitness centru Pure Jatomi si zaplatíte poplatek 850 Kč na měsíc a můžete využívat volný vstup na skupinová cvičení, do cardio zóny, fitness nebo sauny, a to bez rezervace. V červenci se můžete nechat obsloužit nevidomými a vyzkoušet si jaké to je žít POTMĚ. Do konce července si můžete prohlédnout vernisáž Vojtěcha Žižky a jeho „Něha a ráz průmyslu“.

www.forumnovakarolina.cz

Adresa

Jantarová 3344/4
702 00, Ostrava 2

Otevírací doba pasáže a obchodů

Po-Ne 9:00-21:00

Otevírací doba Hypermarketu Albert

7:00-22:00

Otevírací doba Cinema City

Po-Pá 13:30-01:00

So-Ne 10:30-01:00

Otevírací doba Pure Jatomi Fitness

Po-Pá 6:30-22:30

So-Ne 7:30-20:30

Můžete si uložit odkaz příspěvku mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *