Guess

O značce

Se značkou Guess se setkáváme už téměř třicet let, vznikla totiž v roce 1981 v USA, a to přesně v Kalifornii. Zasloužili se o to bratři Paul a Mauricius Marcianovi, kteří se původně specializovali pouze na výrobu džínových kalhot. Jelikož oba bratři pochází z Francie, přinesli společně se značkou Guess do Ameriky závan elegance a stylu, který se plynule propojil s americkým duchem a způsobem života. Dnes už značka Guess patří mezi luxusní zboží, v její nabídce najdeme kromě oblečení i elegantní doplňky, kabelky nebo hodinky. Guess je také známý svými stylovými reklamami, díky kterým už ve svých začátcích získal ocenění Clio Awards.

Charakteristika zboží

Značka Guess své zboží rozděluje do tří hlavních skupin. Je to řada Guess, která zastupuje velice svůdnou a nespoutanou módu s nezaměnitelným americkým stylem, dále řada pojmenovaná po zakladatelích značky – Marciano. Tu symbolizuje hlavně smyslná ženskost a elegance. Poslední řadou je G by Guess, která se vyznačuje svou nezávislostí a odvážnějším mladistvým pojetím modelů.

dámské kolekci Guess se nikdy nemusíte bát, že sáhnete po nevkusném kousku. Guess je totiž už téměř synonymem elegance a stylu. Najdeme zde nejčastěji halenky z lehkých materiálů, které maximálně zvýrazní ženské křivky, dále potom neodolatelné decentní sukně a velmi širokou nabídku džínových kalhot. Velmi populární jsou také dámské hodinky Guess, které patří mezi značkami k nejžádanějším.

Pánská kolekce značky Guess sází podobně jako dámská na eleganci. Můžete si vybrat ze široké nabídky přiléhavých triček a lehkých svetrů s výstřihem do „v“. Zajímavým prvkem jsou límečková trička, kterým Guess vdechl úplně nový design. Z barev dominuje hlavně černá a další neutrální tóny. Stejně jako ženy, i muži si mohou vybrat ze široké škály doplňků jako například kožené opasky, šály nebo rukavice.

Nová kolekce Guess

Jelikož značka Guess má opravdu velké rozpětí výrobků, pro letošní podzim nám nabízí nové kolekce hodinek, bot, šperků, kabelek a džínové módy. Jelikož žádná žena se neobejde bez kabelky, podíváme se právě na ně. Pro kabelky značky Guess je příznačné velké G, které je zdobí. To najdeme i v nové kolekci. Letošní rok je kolekce opravdu různorodá, kabelky zdobí zvířecí vzory, samozřejmě nejvíce šelmy. Pro tradicionalistky tu máme lehké variace nejoblíbenějších modelů několika let v tlumených barvách. Elegantním doplňkem je potom série kabelek, které kladou důraz na detail doplněný pastelovými barvami.

Zajímavosti

Nebýt značky Guess, svět by byl ochuzen o řadu známých tváří světového modelingu. Díky této značce se po molech mohou procházet například Naomi Campbell, Eva Herzigová nebo Claudie Schiffer. Za celým módním kolosem i dnes stojí původní duo bratrů Marcianových, díky čemuž se daří udržet značku Guess v jednom módním duchu a tradici.

Pobočky

Patříte mezi příznivce luxusu a módy? Pak budete určitě chtít navštívit obchod Guess. Tuto příležitost vám nabízí hned několik obchodních center v Praze, například Nový Smíchov, Letňany, další obchod značky Guess naleznete v ulici Na Příkopě. Outlet obchod Guess sídlí ve Fashion Aréně ve Štěrboholech, takže pokud prahnete po nějakém starším modelu ve slevě, zamiřte právě tam. V Brně najdete Guess v OC Olympia, v Plzni potom v OC Plaza.

Můžete si uložit odkaz příspěvku mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *