H&M

O značce

Oděvní společnost Hennes & Mauritz AB, zkráceně H&M, k nám přišla ze Švédska a jako své motto zvolila “Móda a kvalita za nízké ceny“.  Na trhu s módou se firma pohybuje už od roku 1947, kdy otevřela svou první pobočku ve Švédsku, v roce 1964 společnost expandovala do Anglie. Dnes už H&M najdeme ve 38 světových zemích, kde zaměstnává přes 76 000 zaměstnanců. Díky širokému sortimentu zboží a dostupným cenám se dnes firma H&M může těšit z pozice třetí největší oděvní firmy na trhu.

Charakteristika zboží

Společnost H&M se může chlubit opravdu širokou nabídkou oděvů, ve které najdeme dámskou, pánskou i dětskou módu. Oblečení je vyrobeno z lehkých materiálů, často z hedvábí a bavlny, přesto je však udržena nízká cena výrobku. Kromě oblečení se H&M zaměřuje i na módní doplňky, kosmetiku a obuv, takže nabízí kompletní pokrytí poptávky módního průmyslu.

Zajímavosti

Společnost H&M již tradičně spolupracuje se známými osobnostmi, v roce 2007 například firma podepsala smlouvu se světoznámou zpěvačkou Kylie Minoque, která vytvořila speciálně pro tento módní řetězec vlastní kolekci plavek “H&M loves Kylie”. Firma H&M přináší kolekce i od dalších hvězd, například od Madonny nebo světově známých návrhářů.

Pobočky

I v České republice má společnost H&M velice silnou zákaznickou základnu, není proto těžké najít v okolí alespoň jednu prodejnu. Většina poboček se nachází v Praze, navštívit je můžete například v OC Letňany nebo OC Palladium, dále v OC Černý Most a v Metropoli Zličín. Obyvatelé Brna naleznou H&M například v centru Olympia. Pokud jste z Olomouce nebo Plzně, zavítejte do obchodních center pod stejným názvem – Olympia. Katalog zboží si můžete prohlédnout na oficiálních stránkách firmy.

Můžete si uložit odkaz příspěvku mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *