Kenvelo

O značce

I když je v dnešní době, kdy centrum módy sídlí hlavně v západní Evropě a USA, těžké něčemu takovému uvěřit, značka Kenvelo se zrodila v Česku roku 1991. Stojí za ní dva podnikaví Izraelci, kteří se rozhodli začít podnikat. První pobočka vyrostla právě u nás, v České republice a brzy se jejich počet rozšířil až na úctyhodné tři stovky. Ty najdeme zejména na východ od nás.

Charakteristika zboží

I když Kenvelo začínalo u džínové módy, dnes už v jejich sortimentu nalezneme nespočet druhů oblečení od spodního prádla, přes trička a mikiny z metal shop až k zimním bundám. Velkou oblibu mají také Kenvelo doplňky, mezi které se řadí bižuterie, tašky nebo boty. Kenvelo sází hlavně na dostupné ceny a rozumnou kvalitu materiálů, hlavní cílovou skupinou jsou mladí lidé, na které směřuje i podobu kolekcí.V rámci prodejen Kenvelo najdete i dětské oddělení, Kenvelo KIDS.

Kolekce jaro/léto 2011

Na letošní jaro a léto se Kenvelo rozhodlo vytvořit hlavní linii nové kolekce v barvách přírody, hlavně zelené a kobaltové. Vedou lehké materiály a obnošený vzhled, který připomíná dálné končiny, slunce a hlavně pohodu. Pohodlí je zde prioritou, těšte se proto na capri kalhoty pod kolena, úzké střihy a osvěžující zvířecí motivy. Vedoucím prvkem kolekce Kenvelo však i nadále zůstávají džíny, jež jsou označeny jako True Kenvelo. Celá kolekce je rozdělena na dvě části, Elements označuje klasické čisté střihy, Suxess potom mladou módu s různorodějším střihem a divokými barvami.

Pobočky

Nejvíce prodejen značky Kenvelo najdeme jako vždy v Praze, pokud si chcete pořídit něco pěkného na sebe, Kenvelo na vás čeká v obchodních centrech Flóra, Chodov, Nový Smíchov nebo na Zličíně. V Brně zajděte do OC Olympia nebo do galerie Vaňkovka. Liberec se chlubí obchodem Kenvelo OC Nisa, Olomouc v OC Olympia nebo Prior, České Budějovice v OC Igy.

Můžete si uložit odkaz příspěvku mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *