Recenze SILVERCREST® Herní sada: klávesnice, myš a podložka – parametry, cena, zkušenosti

SILVERCREST® Herní sada obsahuje klávesnici, myš a podložku. Klávesnice je vybavena pohodlnými klávesami a podsvícením, které umožňuje hrát i za šera. Myš je ergonomicky tvarovaná a nabízí přesné ovládání. Podložka je dostatečně velká a zajišťuje hladký pohyb myši. Celá sada je vhodná pro hráče, kteří hledají kvalitní herní příslušenství za rozumnou cenu.

Recenze SILVERCREST® Herní klávesnice, polomechanická – parametry, cena, zkušenosti

SILVERCREST® Herní klávesnice je polomechanická klávesnice, která nabízí skvělý výkon a spolehlivost. Je vybavena retroiluminací s možností nastavení různých barev a intenzity osvětlení. Klávesnice má také odolnou konstrukci a ergonomický design, což zajišťuje pohodlné a přesné ovládání. Je kompatibilní s různými operačními systémy a nabízí rychlou odezvu a nízkou latenci. Celkově je SILVERCREST® Herní klávesnice skvělou volbou pro hráče, kteří hledají kvalitní a výkonnou klávesnici.

Recenze SILVERCREST® Herní myš RGB – parametry, cena, zkušenosti

SILVERCREST® Herní myš RGB je skvělou volbou pro váš herní zážitek. Je vybavena RGB podsvícením, které vytváří působivý vizuální efekt. Myš je ergonomicky navržena pro pohodlné držení a její přesnost a citlivost jsou skvělé. Díky programovatelným tlačítkům si můžete přizpůsobit ovládání podle svých potřeb. Síla stisknutí tlačítek je dobře vyvážená a reakce je okamžitá. Celkově je SILVERCREST® Herní myš RGB skvělým doplňkem pro váš herní setup.

Recenze SILVERCREST® Herní klávesnice, mechanická – parametry, cena, zkušenosti

SILVERCREST® Herní klávesnice je mechanická klávesnice navržená speciálně pro hráče. Je vybavena kvalitními mechanickými spínači, které poskytují výbornou odezvu a přesnost při stisku kláves. Klávesnice je také vybavena podsvícením, které umožňuje hráčům hrát i za špatných světelných podmínek. Je ergonomicky navržena pro pohodlné a dlouhodobé hraní. Celkově je SILVERCREST® Herní klávesnice skvělou volbou pro váš herní zážitek.