Obchodní centrum Haná

Informace o OC Haná

Pokud hledáte místo, kde je víc než 50 obchodů s módou, kosmetikou, bižuterií a dalšími speciálními obchody. Nebo kde si zajedete na nákup potravin do TESCA, je toto obchodní centrum pro Vás. Snadno a pohodlně se zde dostanete z dálnice a problémy s parkováním mít jistě také nebudete. Pokud Vás přepadne hlad můžete si vybrat mezi českou kuchyní, čínskou, KFC nebo si dát lehkou bagetu z Happy Belly bageterie express.

Restaurace

O restaurace v OC Haná nebudete mít nouzi. Máte na výběr mezi českou nebo čínskou kuchyní (Orchidea, Panda food).  Pokud budete mít chuť na kuřecí maso máte možnost si zajít do KFC, pokud na pizzu tak do restaurace Escado. Na chuť nebo svačinu si můžete dopřát bagetu v Happy Belly bageterie express.

Zajímavé akce

Pokud Vás nakupování moc nebaví, tak pány jistě potěší akce, která se uskuteční v celém měsíci dubnu. Jedná se o výstavu legendárních Harley Davidsonů. Ovšem to neplatí pouze pro pány, ale pro všechny příznivce chopperů. Pokud tuto prestižní výstavu prošvihnete, tak se určitě můžete těšit na další akce pořádané OC Haná.

Adresa:

OC HANÁ OLOMOUC

Kafkova 1223/8

779 00 Olomouc

Otevírací doba

Obchodní galerie

Denně od 9- 21 hod

Správa OC Haná

Po-PÁ od 9-17 hod

Hypermarket TESCO

NON-STOP

Můžete si uložit odkaz příspěvku mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *