Obchodní centrum OC Letňany

Informace o obchodním centru Letňany

Letňanské obchodní centrum patří mezi největší v naší zemi. Je maximálně přizpůsobeno zákazníkovi v rámci jeho nákupů, potřeb a zábavy. Netradičně zahrnuje také zimní stadion, který je využíván především pro indoorové sporty. Pokud nejste na zimní sportování jsou ochotni Vám ve Sportcentru Avion nabídnout halu přizpůsobenou na tenis, badminton nebo spinning. Dalším sportovním a zárověň i relaxačním střediskem je Aquapalace Letňany. V neposlední řadě bych zmínila multikino Palace Cinemas, kde si jistě zažijete příjemnou chvilku u Vámi vybraného filmu.

Jak se dostanete do obchodního centra Letňany?
K dopravě můžete využít autobusovou přepravu linkou 103 a 113. Jak autobusová linka OCL (Obchodní centrum Letňany), tak i TESO jsou zcela bezplatné a dopraví Vás sem do několika minut. Doprava městské hromadné dopravy směřuje do zastávky Tupolevova. Pokud budete trvat na příjezd autem bude pro Vás cesta komplikovanější. Probíhá zde výstavba mimoúrovňové křižovatky z cest Veselská a Kbelská , která by měla později cestu zkrátit a zpříjemnit.

Obchody a butiky
I ti nejvytříbenější obdivovatelé světové módy zde jistě najdou to, co hledají např. Bershka, C&A, Camaieu, Esprit, Gate, Guess, Kenvelo, Orsay a další světoznámé značky. Pro kvalitní obuv si můžete skočit kousek vedle, jsou zde např. Baťa, Deichmann, Humanic, Reno a další. Ze sportovních obchodů jistě nepřehlédnete Alpine Pro, A3 Sport, Hannah, Adidas, Puma atd. Je zde opravdu velká nabídka dalších produktů z oblasti zlatnictví, dětských obchodů, obchodů pro bydlení, elektro a mnoho dalších služeb. Součástí je také hypermarket Tesco.

Restaurace
Po velkém nakupování Vás jistě nepřekvapí ani hlad či žízeň. Možností, kde se najíst či posedět u kávíčky je opravdu mnoho. Z restaurací se jedná spíše o rychlé občerstvení, ale pokud chcete zkusit něco tradičního zajděte si do Offside baru, kde se podává mezinárodní kuchyně. Kávu můžete zvollit např. Cafe Revive (MARKS & SPENCER), Costa Coffee nebo v tradičním Illy Café baru.
Zajímavosti
Celý ochodní komplex nabízí vše, co si jen můžete přát. V klidu si můžete zajít na nákupy, poté na kafe. Manžela můžete poslat do Baumaxu nebo může nakupovat módní kousky s Vámi. A o děti se Vám zde také postarají. Během roku se zde konají různé akce např. Výstava fotografií (Zázračná planeta), Veletrh vědy, Miss Malenka 2011 a spousta dalších skvělých programů a akcí

Adresa
Obchodní centrum Letňany
Veselská 663, Praha 9

Otevírací doba
Otevřeno každý den 10.00 – 21.00
Tesco Hypermarket NONSTOP

Můžete si uložit odkaz příspěvku mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *