OC Chodov

Informace o OC Chodov

OC Chodov se nachází na pražském Chodově a své brány otevřelo zákazníkům již v roce 2005, čímž se stalo jedním z prvních velkých obchodních center. Cílem OC Chodov není jen stát se nákupním centrem, ale nabídnout zákazníkům opravdu vše, co potřebují. Samozřejmostí je tedy nespočet služeb (čistírna, opravna obuvi), dětský koutek i hypermarket Albert, který se chlubí 13 tisící metry čtverečními.

Jak se dostat do OC Chodov?

Najít OC Chodov rozhodně není těžké, nachází se totiž přímo nad stanicí metra Chodov, ze které můžete vejít přímo od obchodního centra. Vedle OC Chodov najdete také autobusovou zastávku, ze které jezdí autobusy do celé Prahy. Pokud jedete autem, nejpravděpodobněji budete muset sjet Z E20 směrem k nákupnímu centru.

Obchody a butiky

Pokud potřebujete obnovit šatník, v OC Chodov je pro to přímo ideální příležitost, rozhodně nezapomeňte navštívit módní butiky jako Orsay, Zara, Tommy Hilfinger nebo Armani Jeans. Sportovci jistě rádi zmizí v Hervisu, Alpine Pro nebo v obchodě Puma. Skvělé a pohodlné obutí nabízí Baťa, Salamander nebo Vagabond.

Restaurace

Jídelní koutek v OC Chodov uspokojí každé kručení v žaludku i nepopsatelnou chuť na něco sladkého. Velcí jedlíci ocení Burger King, Potrefenou husu či Subway, ti, co nepřežijí bez sladkého, se nebudou moci odtrhnout od Yogutrisima a Ovocného světozoru se zákusky a zmrzlinou Hájek.

Zajímavosti

Novinkou OC Chodov jsou hudební vystoupení, která se budou pravidelně konat v prostorech obchodního centra. V určené dny si tak od 17 hodin můžete užít hudby nesoucí se prostory OC Chodov, která vám zpříjemní nakupování a dozajista i zvedne náladu. Na programu má OC Chodov například jazz, klasickou hudbu a světové evergreeny.

Otevírací doba

Hypermarket Albert: pondělí – neděle 7-22h

Obchody: pondělí – neděle 9 – 22h

Restaurace: pondělí – neděle 10 – 22h

Adresa

Centrum Praha Jih-Chodov s.r.o.
Roztylská 2321/19, 148 00 Praha 4

Můžete si uložit odkaz příspěvku mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *