OC Fórum Liberec

Informace o OC Fórum Liberec

První etapa nákupního centra Fórum Liberec se veřejnosti otevřela roku 2009, ke stávajícím 60 obchodům se roku 2010 v rámci druhé etapy přidala další osmdesátka. Dnes už moderní budova vévodí Libereckému centru a nabízí nejen nákupy, ale pronájem bytů a kanceláří. Kromě nákupů v centru My můžou zákazníci navštívit také multiplex Palace Cinemas, který nabízí 5 plně vybavených a digitalizovaných kinosálů s 3D technologií. Pro zákazníky je připraveno celkem 850 parkovacích míst v parkovacím domě a na střeše samotného Fóra.

Jak se dostat do OC Fórum Liberec?

Fórum Liberec je snadno dostupné i pro ty, kteří se v Liberci nevyznají. Budova nákupního centra se totiž nachází poblíž největšího dopravního uzlu, Fügnerova náměstí. Zde jsou snadno přístupné zastávky autobusů i tramvají, nedaleko OC Fórum je také vlakové nádraží a stanice dálkových autobusů.

Obchody a butiky

V prostorách libereckého Fóra na vás čeká nespočet butiků a obchodů s předními módními značkami, ale i službami nebo sportovními potřebami. Pro příznivce módy jsou určeny butiky Esprit, Calvin Klein, Lindex nebo Reserved, sportovci jistě zavíají do Alpine Pro, Rock Pointu či do Nord Blanc.

Restaurace

Na rozdíl od většiny obchodních center, Fórum Liberec nemá vlastní food court, ale specializuje se spíše na kavárny a drobné občerstvení. Důvodem je vysoká vybavenost centra Liberce velkým množstvím restaurací. Výjimku tvoří pouze Burger King a Doya Sushi Restaurant, u kterých si můžete být jisti, že jsou v Liberci opravdovým originálem.

Adresa

OC Forum Liberec
Soukenné náměstí 2a/669, 460 80 Liberec 1

Otevírací doba

Obchodní galerie:
pondělí-neděle: 9.00-21.00
Obchodní dům My Liberec:
pondělí-neděle: 7.00-21.30

Palace Cinemas

pondělé – čtvrtek + neděle 11:30 – 22:30

pátek – sobota 11:30 – 23:30

Můžete si uložit odkaz příspěvku mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *