OC Futurum Ostrava

Informace o OC Futuru v Ostravě

Futurum patří mezi nejnavštěvovanější obchodní centra v Moravskoslezském kraji. Jeho jednoduchost v podobě jednoho podlaží Vám jistě zjednodušší a zpřehlední Vaše nakupování. Jako jedno z mála center nabízí Futurum i Multikino Cine Star. Krom toho je zde více než 70 obchodů hlavně s módou, parfumerií, klenotnictvím, obuví, lékárnou, kancelářemi, mnoha bankomaty a samozřejmě i Hypermarketem Tesco. Parkoviště nabízí velký počet míst a je úplně bezplatné. O restaurace a občerstvení určité nebudete mít nouzi. Můžete si dát výbornou kávu v jedné ze tří kaváren nebo rychle připravené jídlo v jednom z Fast-foodů.

Jak se dostanete do OC Futurum?

Pokud se v Ostravě moc nevyznáte je pro Vás nejlepší varianta MHD. Do OC Futurum jezdí autobusy č. 20, 30, 48 nebo trolejbus č. 107, 108, 109. A tramvaj č. 4, 8, 9, 11, 12, 14. Vystupte na zastávce Dům energetiky.

Obchody a butiky

OC Futurum je zaměřené především na módu. Z nejznámějších světových značek jmenujme Terranova, Kenvelo, Takko fashion, Private Member, Orsay, Benetton, New Yorker, Gate, Levi´s, Triumph . Velký výběr obchodů potvrzují Humanic, Baťa, Reno, CCC a další. Nadšení jistě budou i zájemci o sportovní oblečení a pomůcky. Bohatý výběr na ně čeká v A3 SPORTU, Alpine Pro, D-Sport, Intersport a mnoho dalších. Dále zmíníme Pet center, krejčovství ABBY, ECO čistírnu, CK Fisher.

Restaurace

Vybírat můžete mezi kvalitními kavárnami Segafredo kavárnou, Paparazzi fashion café nebo Pizza caffé Buon Giorno. Jistě vás nezklame ani restaurace s českými a moravskými specialitami s názvem Kaskáda. Dále se vám nabízí výběr mezi Wok Food, Mc Donald´s, KFC a Grill Mix.

Zajímavé akce

V následujícím období se můžete těšit na casting ELITE MODEL LOOK, který bude provázet modelka Simona Krainová. Pokud máte doma dítko, které pořád někam utíká možná byste měli zvážit akci v závodění batolat. Určitě to bude parádní podívaná. Za zmínku stojí jistě Farmářský trh, který se uskuteční v polovině dubna na parkovišti před OC Futurum. Další zajímavou akcí je výstava Mořského světa, který bude plný záhad i romantiky.

Adresa OC FUTURUM OSTRAVA

Správa obchodního centra
Novinářská 6a
702 00 Ostrava

Otevírací doba

Obchodní galerie
denně 9,00 – 21,00 hod.

Čerpací stanice TESCO
NONSTOP

Multikino Cine Star
PO – PÁ 13,30 – 24,00 hod.
SO – NE 12,00 – 24,00 hod.

Obchodní zóna – Retail Park
denně 10,00 – 20,00 hod.

Hypermarket TESCO
6,00 – 24,00

Můžete si uložit odkaz příspěvku mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *