OC Nový Smíchov

Informace o OC Nový Smíchov

Skvělá dopravní dostupnost, blízkost centru města a bohatá nabídka obchodů a služeb. To vše splňuje obchodní centrum Nový Smíchov, který se nachází v městské části Praha 5. Objekt dokončený v roce 2002 se chlubí třemi patry nákupní galerie, ve kterých naleznete nejen nespočet obchodů, hypermarket Tesco a rychlé občerstvení, ale i 12 kinosálů multiplexu Palace Cinemas. Pro zvýšení pohodlí všech návštěvníků je vyhrazeno i podzemní parkoviště s kapacitou až 2500 vozů.

Jak se dostanete do OC Nový Smíchov?

Dopravní dostupnost OC Nový Smíchov je opravdu výjimečně příznivá, nachází se totiž jen pár kroků od stanice metra Anděl a přímo před vchodem najdeme i stejnojmennou tramvajovou a autobusovou zastávku. Nedaleko obchodního centra Nový Smíchov se nachází kostel sv. Václava na Smíchově nebo zámek Portheimka.

Obchody a butiky

OC Nový Smíchov nabízí širokou škálu nejrůznějších obchodů od módy, přes zdraví a krásu až po cestovní kanceláře nebo zverimex. Na své si přijdou zejména milovníci stylu a módy, ve třech patrech se nachází obchody jako Orsay, Zara, New Yorker, Camaieu, Next nebo Promod. Pokud si potrpíte na luxusní zboží, zavítejte do United colors of Benetton, Jackpot & Cottonfield, Guru nebo Guess. Ke stylovému oblečení se hodí i originální obuv, kterou v OC Nový Smíchov naleznete v obchodech jako Baťa, Destroy, Humanic nebo Mixer. Sportovce jistě potěší Hervis, Rock Point či A3 Sport.

Restaurace

Po dlouhém nakupování vyhládne, proto OC Nový Smíchov do třetího patra umístil hned několik restaurací a fast-food stánků. Na příznivce rychlého občerstvení čeká McDonald ´s, KFC nebo gyros, pokud si chcete sednout do prostředí restaurace, nabízí se vám například restaurant Old Athens nebo Pizzeria Il Pomodoro.

Adresa:
Plzeňská 8 – 150 00 Praha 5

Otevírací doba:

Otevírací doba obchodů a služeb: pondělí až neděle od 9.00 do 21.00 hod.
Otevírací doba hypermarketu Tesco: pondělí až neděle od 7.00 do 24.00 hod.
Otevírací doba restaurací a zábavy: pondělí až neděle od 11.00 do 23.00 hod.
Otevírací doba multiplexu Palace Cinemas Nový Smíchov

pondělí až čtvrtek od 9.30 do 1.00 hod.
pátek a sobota od 9.30 do 2.00 hod.
neděle od 9.30 do 1.00 hod.

Můžete si uložit odkaz příspěvku mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *