Olympia Brno

Informace o OC Olympia Brno

I když se OC Olympia nenachází v centru Brna, patří mezi nejoblíbenější nákupní centra v dalekém okolí tohoto města. Je strategicky umístěno na okraji města přímo u sjezdu z frekventované dálnice, takže díky snadnému přístupu získává mnoho věrných zákazníků. Nakupovat můžete v obchodech umístěných na ploše přibližně 110 000 m2, ale jak stoupá popularita OC Olympia Brno, rozšiřuje se i jeho plocha. Velkým plusem je pro nákupní cnetrum systém kinosálů Cinestar.

Jak se dostat do OC Olympia Brno

Pokud se vydáte do OC Olympia Brno ve směru od Prahy, nezapomeňte sjet na sjezdu číslo 196 na Bratislavu. Obchodní centrum bude po vaší levé ruce a určitě ho neminete. Pokud jedete od Bratislavy k Brnu po D2, nepřehlédněte exit 3, který vás dovede k nákupnímu centru.

Obchody a butiky

OC Olympia Brno je rájem pro vášnivé milovníky módy, která právě letí. Ti si mohou projít butiky značek Camaieu, Mango, Lacoste nebo Reserved, pro ty, kdo preferují sportovnější styl, jsou pak určeny obchody jako Puma nebo Salomon. Nové boty, které skvěle doplní váš outfit, najdete v obchodech Baťa, Ecco nebo Humanic.

Restaurace

Na příznivce rychlého občerstvení v OC Olympia Brno čeká nespočet fast-foodů jako například Burger King, Mc Donald´s či Subway, pokud potřebujete zahnat větší hlad, jistě vás potěší Sushi Point, Pizzerie Galaxie či Restaurace Galerka. O sladkou tečku se postará zmrzlinárna Fruitisimo, které na minimum obsaženého tuku naláká všechny, kdo si chtějí udržet štíhlou linii.

Zajímavosti

Kromě nakupování nabízí OC Olympia Brno ještě mnoho dalších akcí a aktivit, které potěší každého zákazníka. Aktuálně je to například Missis Olympia 2011, kde se bude soutěžit o nejsympatičtější a nejkrásnější zákaznici obchodního centra.  Vítězka si odnese například zapůjčení osobního vozu na jeden rok.

Kino

Multikino Cinestar v brněnské Olympii bylo otevřeno jako vůbec první moderní multikino u nás. Nabízí 10 kinosálů pro více než 2000 diváků a chlubí se titulem druhého nejnavštěvovanějšího multikina u nás.

Otevírací doba

Pondělí – PátekSobota, Neděle
Pasáže v Olympii08:00 – 23:0008:00 – 24:00
Obchody10:00 – 21:0009:00 – 21:00
Albert Hypermarket07:00 – 22:0007:00 – 22:00
Multikino Palace Cinemas14:30 – 22:0009:30 – 22:30
Můžete si uložit odkaz příspěvku mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *