Olympia Olomouc

Informace o Olympii

Olympia patří mezi nejoblíbenější a nejnavštěvovanější obchodní centrum v Olomouci. Liší se od ostatních také neobvyklou architektonickou koncepcí. Nejedná se totiž o typickou krabicovou stavbu, ale o venkovskou usedlost s venkovským mlýnem a sýpkou. Architekti a projektanti kladli důraz na historii a zvyky tohoto města. Kromě kreativní stavby se pyšní plochou 31 000 m2 a více než devadesáti obchody. Také o parkovací místa není nikdy nouze. Toto místo dobře poslouží milovníkům módy, zábavy a dobrého jídla. Bohužel zde postrádá kin

Jak se dostat do Olympie?

Do obchodního centra se dostanete velmi snadno, a to nejlépe bezplatnou autobusouvou dopravou, která jezdí přibližně každou půl hodinu. Všechny zastávky jsou s bezbariérovým přístupem. Nástupní stanice jsou Náměstí Hrdinů, U Zlaté koule, Foerstrova, Dvořákova, Zenit, Tržnice, Kosmonautů, Aut. nádr. podchod, U Mlýna a Holice.
Obchody a butikyVzhledem k šikoké nabídce obchodů s oblečením si každý najde jistě to své. Tak např. mezi ně patří např. H&M, C&A, Hervis sport, Datart, Reserved, Humanic, Kenvelo, New Yorker, Pompo Maxi hračky, Orsay, Takko fashion, Deichmann či Albert hypermarket.O.

Zábava také pro dětiPokud nevíte, jak zabavit děti máte možnost je zabavit v dětském koutku Time out. Ten dětem nabízí 5 dětských elektromobilů, 3 playstationy, nové minikino s prostorovým zvukem a 130cm plazmovou obrazovkou.
Restaurace

Ti, kteří milují kávu si jistě přijdou na své. Mají možnost zajít např. do Café baru Illy, Café Venezia nebo Coffee & more. Vyhládlí zákazníci mohou zase navštívit KFC, Magnus-českou kuchyni nebo asijskou restauraci Pandu.
Adresa

Olomoucká 90, Velký Týnec 2
777 00 Olomouc

Standardní otevírací doba
Obchodní galerie a restaurace:
Pondělí-Pátek 10.00 – 21.00
Sobota-Neděle 9.00 – 21.00

Albert Hypermarket:
Pondělí-Pátek 9.00 – 22.00
Sobota-Neděle 8.00 – 22.00

Čerpací stanice:
Pondělí-Neděle 8.00 – 22.00

Můžete si uložit odkaz příspěvku mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *