Orsay

O značce

Oblečení značky Orsay je možné si koupit už od roku 1975, až do devadesátých let však bylo k dostání pouze v Německu. V roce 1993 začala firma expandovat a dnes už má pokrytí v bezmála ve 23 světových zemí včetně České republiky. Značka Orsay je určena výhradně ženám všech věkových kategorií, což také trefně vystihuje motto aktuální kampaně značky Orsay pod heslem „Thanks God I am a Woman“. Hlavním cílem této oděvní značky je poskytnout ženám oblečení v dostupných cenách a skrze které můžou zákaznice vyjádřit svou osobitost a ženskost.

Charakteristika zboží

Jelikož se Orsay specializuje pouze na ženy, může si dovolit pokrýt hned několik stylů oblékání. Můžeme tak vybírat z kolekce „City“, „Casual“, „Classic“ a „Party“, kdy se každá kategorie vyznačuje typickým využitím a jedinečným zpracováním. Orsay klade důraz na ženskost a svůdnost, oblečení se tak neobejde bez probraných střihů, ale zároveň zde najdeme i vzdušné halenky s volány. Kromě šatů Orsay nabízí i kolekce doplňků jako čepice, šály nebo šperky.

Zajímavosti

Každá žena je občas při výběru oblečení, které je právě v módě, bezradná. Právě pro ně nabízí značka Orsay na svých stránkách funkci „Stylecoach“, která poskytuje nápady a rady, jak být vždy hvězdou ve škole i na párty. Ukazuje tak kombinace oblečení, které k sobě sedí a ukrátí vám tak čas při dlouhém vybírání v obchodech.

Pobočky

V Praze se nachází 12 poboček značky Orsay například v OC Akády na Pankráci nebo v OC Černý Most. V Brně jsou obchody Orsay v OC Avion nebo Futurum, Ostrava potom také v obchodních centrech názvů Avion a Futurum. Orsay má minimálně jednu pobočku v každém kraji České republiky. Zboží značky Orsay si můžete prohlédnout v online katalogu.

Můžete si uložit odkaz příspěvku mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *