Palác Flóra

Informace o Paláci Flóra

Čtyři patra plná obchodů a 20 000 m² na kterých najdete až 130 obchodů od módy, přes služby až po zábavu. To vše svým návštěvníkům nabízí palác Flóra, který se nachází přímo nad stejnojmennou stanicí metra – Flóra. V objektu vybudovaném v roce 2003 se kromě obchodů nachází i kancelářské prostory a parkovací plocha s velkou kapacitou. Navíc zde najdete trojrozměrné kino Imax, které se novou technologií chlubilo jako vůbec první v Česku.

Jak se dostat do Paláce Flora?

Palác Flóra je snad nejlépe dostupným obchodním centrem v Praze. Je přímo propojen se stanicí metra Flóra, ze které vyjdete přímo do budovy OC Paláce Flóra. Stejně tak je Palác Flóra dostupný i autobusem a tramvají, zastávky se nachází přímo před budovou obchodního centra. Palác Flóra najdete hned vedle Olšanských hřbitovů.

Obchody a butiky

Stejně jako většina obchodních center, i Palác Flóra uspokojí hlavně všechny milovníky módy. Kromě klasických značek jako Reserved, Orsay, Kenvelo nebo Esprit nabízí také luxusnější zboží jako Pietro Fillipi, Sergio Tacchini nebo Lacoste. Pokud potřebujete doplnit botník, rozhodně nezapomeňte navštívit Destroy, Vagabond nebo českého Baťu.

 

Kino Imax

V prostorech Paláce Flóra se nachází nejen komplex kin Cinema City s osmi kinosály, ale i kino IMAX, které jako první v Česku začala nabízet unikátní technologii 3D filmů.

Restaurace

Na nepostradatelném food courtu na vás čeká nejen McDonalds, Bageterie boulevard nebo KFC, ale i Nordsee a restaurace Pizzeria Detaillo či thajský Orange Moon. Pro mlsné jazýčky se ideálně hodí Ovocný světozor či Yougurtisimo.

Adresa:

Královské Vinohrady, Praha 3

 

Otevírací doba

Prostory Paláce Flóra: 08:00 – 24:00

Obchody : pondělí – sobota 09:00 – 21:00

neděle 10:00 – 21:00

Můžete si uložit odkaz příspěvku mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *