Palladium Praha

Informace o obchodním centru Palladiu

Palladium zrovna nepatří mezi typicky vzhlížející obchodní domy. Jde o moderní stavbu, která se svým vzhledem pyšní v samém historické centru Prahy. Je také označován za chrám konzumu nebo chrám nakupování, protože se skládá z celkem 5 pater se 180 obchodů a 20 restaurací a kaváren. Ani o parkování nebudete mít nouzi, protože má ve sklepních prostorách ukrytých jeětě 900 parkovacích míst.

Jak se dostanete do Palladia?
Nejsnadněji se zde dostanete metrem B a to přímo na stanici Náměstí republiky. Využít můžete samozřejmě i tramvaje č. 5, 8, 14, kde vystoupíte na Masarykově nebo na Hlavním nádraží. Autem zde bude dostupnost složitější a hlavně rušnější, protože se přeci jen nacházíte v centru Prahy. Pokud se přeci jen rozhodnete zde je navigace Loc: 50°5’23.000″N, 14°25’40.600″E.
Obchody a butiky
Jako každé velké obchodní centrum zde najdete opravdu všechno. Móda je naprostou samozřejmostí, a světoznámé značky také např. C&A, Lacoste, Esprit, Guess, Orsay, Puma , Reserved, Promod, Tally Weijl, TimeOut a mnoho dalších. Z obuvi jistě neminete Baťu, Reno, Deichmann. Kromě módy a obuvi zde najdete hračky, dárky, klenoty, elektro, sportovní potřeby nebo třeba obchůdky krásy. Pokud jste se zde zastavili pouze pro nákup potrevin, můžete si zajít do Alberta.

Restaurace
Při dlouhém nakupování je potřeba se osvěžit a nabrat další síly. Ideální jsou fast foody, kde máte jídlo hned a nemusíte čekat např. McDonalds, Burger King, KFC, Express Sandwich. Ale samozřejmostí jsou i normální restaurace, kde si dáte klasické jídlo. Nemusíte mít zrovna hlad, ale příjemné posezení u kávy přijde vhod. Dále je zde najdete stánek s čerstvě vymačkanými džusy, které vás zaručeně osvěží a zpříjemní nákupy.

Zajímavost
Krom neustálých slev a zveřejňování nových a nových obchodů jsou v Palladiu poměrně často různé akce. V nejbližší době se koná soutěž Obhajoba pastelky v Palladiu. Každé ditko si může zkusit něco nakreslit a třeba i vyhrát.

Adresa
PALLADIUM
nám. Republiky 1
Praha 1

Otevírací doba
Nákupni galerie
Ne-St 09-21
Čt-So 09-22

Restaurace
Po-Ne 11-23

Supermarket
Po-Pá 07-22
So-Ne 08-22

Parking
Po-Ne nonstop

Můžete si uložit odkaz příspěvku mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *