Paul Frank

O značce

Jen málokomu se poštěstí založit vlastní oděvní značku, Paul Frank se tím však může pochlubit. Svůj první desénový výrobek stvořil už na umělecké škole a brzy se výroba designových doplňků a oblečení stalo jeho vášní. Společně se svým přítelem Ryanem Heuserem Paul Frank v roce 1997 založil firmu Paul Frank Industries, která si brzy vydobyla slávu a renomé díky originalitě a hravosti, která provází všechny kolekce PFI. Typickým znakem, podle kterého zaručeně poznáte značku PFI, je kreslený opičák jménem Julius. Kromě něj však PFI provází i několik dalších kreslených postaviček.

Charakteristika zboží

Oblečení značky PFI poznáte snad všude. Pokud se na něm neskví hlava barevného opičáka Juliuse, je ozdobeno jiným, ale zaručeně originálním motivem. Designéři značky Paul Frank dávají do návrhů oblečení sami sebe a snaží se, aby si výsledky své práce sami nejradši odnesli do vlastního šatníku. Pro PFI je typická výrazná barevnost, kvalitní materiály a hlavně vždy něco navíc. Cílem designérů je vytvořit oblečení, které vás bude bavit. V sortimentu této značky najdete tašky, trička, pásky a samozřejmě i typické peněženky.

Zajímavosti

Oblečení a samotnou značku Paul Frank si oblíbilo i mnoho hollywoodských hvězd. Není tajemstvím, že se v obchodech rádi zastaví osobnosti jako Elijah Wood, slavný opičák se už objevil také v mnoha filmových trhácích. Nosil ho Austin Powers, hrdinové snímku Superbad nebo svůdné trio Charlieho andílci.

Pobočky

I když je Paul Frank známou značkou, v České republice musíte obchody s opičákem ve znaku chvíli hledat. Nejjistější volbou jsou online shopy, kde vždy nějaký ten kousek najdete. V Praze sídlí Paul Frank v Rytířské ulici.

Můžete si uložit odkaz příspěvku mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *