Victoria´s Secret

O značce

Victoria´s Secret je americkou značkou dámského oblečení, spodního prádla a kosmetických produktů. Historie této značky se píše od roku 1977. Jejím zakladatelem je Roy Raymond, který se ostýchal koupit své manželce spodní prádlo. Tak zprovoznil první nákupní centrum Stanford Shopping center v Polo Alto. Dále následovali katalogy, které bylo možno si objednat poštou a další tři nákupní domy. Po Roy Raymond prodal svou společnost Lesliemu Wexnerovi, tvůrci značky Limited za 4 miliony dolarů. V roce 1980 se Victoria´s secret rozšířila nejen do celého USA, ale rozšířil se také celý sortiment obohacený například o oděvy, parfémy a boty. Také se zvýšil počet katalogů na osm ročně. Od devadesátých let se stala Victoria´s Secret největší maloobchodní společností spodního prádla a  každoročně se s úspěchem vysílá módní přehlídka Victoria´s Secret.

Charakteristika zboží

Produkty Victoria´s Secret se prodávají po celé Americe většinou v obchodních domech. Uvnitř najdeme podprsenky, kalhotky, plavky, punčochy, kosmetiku, oblečení na spaní a další produkty. Nově se tato značka začala zaměřovat i na oděvy, parfémy nebo boty. Od roku 2006 Victoria´s Secret vyhověla organizacím chránící životní prostředí a zaměřila se na přírodní materiály. Další katalogy tak budou obsahovat pouze zboží vyrobené z buničiny pocházející z Kanadských lesů.

Zajímavosti

Tato značka si pro své přehlídky vybírá ty nejlepší topmodelky světa. Tyto ženy jsou také označovány jako Victoria´s Secret Angels nebo spokesmodel. V roce 1997 předváděly originální reklamní kampaň Helena Christensen, Karen Mulder, Daniela Peštová, Stephanie Seymour a Tyra Banks a spousty dalších modelek. Za naší Českou republiku ji reprezentovaly Daniela Peštová a Karolína Kurková

Victoria´s Secret plavky

Podle nejnovějšího katalogu pro rok 2011 by letošní plavky měly být opět hodně sexy. Motivy jsou laděny do stylu hřejivého slunce, bílého písku a exotiky ostrova. Stále in jsou i tygří vzory. Co se týče střihu tak vás asi překvapí název Stringkini, který zakrývá jen ty nejnutnější místa. Nejnovějším hitem je také zapracovaní push-up do plavek, které zvětší poprsí až o dvě velikosti.

Pobočky

Tyto luxusní kousky seženete v každém větším městě, jako jsou Praha, Brno, Ostrava, Plzeň, Hradec Králové, Uherské Hradiště nebo Liberec.

Můžete si uložit odkaz příspěvku mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *